skin za nick ~15 wPLN

Raz w tygoniu o losowej godzinie i dniu będę wybierał osobę, która ma w nicku dopisek "GRACZ1.PL" i taką osobę wynagrodzę. Wystarczy abyś dołączył do grupy STEAM, z której będę robił przegląd ludzi, którzy biorą udział w tej zabawie, oczywiście przynależność do grupy nie jest obowiązkowa, ale inaczej nie zauważę twojego konta i szanse na otrzymanie skina będą znikome.

Wybrany przeze mnie gracz tygodnia na grupie - otrzymuje nagrodę o wartości 15 wPLN na sklep serwera (czyli osoba z pucharkiem przy nicku).

ranga na serwerze ~10 zł

Zdobądź rangę Global Elite na naszych serwerach CS:GO i zgarnij skina. Nagroda zostanie przydzielona trzem pierwszym graczom, którzy jako pierwsi w danym poziomie uzyskają tą rangę. Jeżeli jakiś gracz odebrał nagrodę np. za Globala w którymś poziomie, to już w następnym nie może. Dajmy szansę innym - aktualnie są 3 poziomy co daje 9 zwycięzców.

Reset rankingu serwera odbywa się co jakiś czas, a ostatni był dnia 15.12.2022r.

giveaway ~1 zł+

Weź udział w codziennim givewayu, w którym możesz wygrać skina o wartości około 1zł+. Wystarczy, że tapniesz emotikonę w wiadomości GiveawayBot na kanale #giveway, przed każdym losowaniem - bot już sam wybierze zwycięzcę.

Na odbiór nagrody masz 24h, inaczej przepadnie. Wartość nagrody jest zależna od twojej aktywności na discordzie, jeżeli nie napisałeś żadnej wiadomości, to nie spodziewaj się więcej niż nagrody za kilkadziesiąt groszy.