sieć serwerow csgo

Cześć, miło Cię widzieć na naszej stronie, mamy nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej. Dobra koniec lania wody, więc trochę o nas. Jesteśmy w miarę nową siecią serwerów CS:GO, która z czasem planuje powiększenie swojej floty o serwery Minecraft, albo inne, które zasugerują nasi gracze. Pierwszy serwer postawiliśmy w czerwcu 2022r, a tą witrynę pod koniec sierpnia - więc trochę czasu minęło do póki skupiliśmy się na promocji miejsca gry. W planach mamy prowadzienie kilku serwerów o różnych modach, zaczynająć od ONLY MIRAGE, kończąc po HNS, więc zachęcamy do wspólnego tworzenia tej sieci - bo serwery to wy.

Sieć serwerów to nie tylko serwer, ale też community. Community, które tworzymy na naszym serwerze discord. Większość takich portali prowadzi forum, ale uważamy, że w dzisiejszych czasach, takie miejsce komunikacji obumarły i trzeba iść z duchem czasu, przenosząc forum na discord, więc zachęcamy do odwiedzin naszego serwera, bo znajdziesz tam nie tylko pomoc ale też wspaniałych ludzi.

Dobrze, ale czemu darmowe skiny?

Jestem Wojtek, mam 26 lat i odkąd pamiętam, zawsze uwielbiałem gry komputerowe i rzeczy z tym powiązane. Już w 2012 roku, posiadałem swoją mini sieć serwerów CS 1.6, ale byłem na tyle młody i głupi, że nie wiedziałęm jak to doprowadzić do końca i sieć umarła. Na początku 2022 roku, wróciłem do grania na komputerze i od razu pojawiła mi się wizja stremowania gier, a z czasem jak zaczęło się tworzyć community, to wspólnie postanowiliśmy założyć serwer CS:GO no i tak jakoś to wszystko wielką kulą się toczy, zobaczymy co będzie dalej.

Dalej nie odpowiedziałęm, czemu darmowe skiny... Dobrze, nagrody dla was, traktuję jako formę "reklamy/promocji", bo co mam opłacać reklamy na facebooka czy google, to lepiej jest wynagrodzić gracza, który zaprosi swoich znajomych i otrzyma za to niespodziankę. Poczta pantoflowa jest jedną z lepszych metod marketingu, więc chcę spróbować tego w świecie gier?

to ja etokox